ساخت تابلو فلکس

تابلو فلکس : ساخت تابلو فلکس | سازنده تابلو فلکسی فیس Flex Face Signage

▪ ساخت تابـلو فـلکس

 تاریخچه ساخت تابلو فلکس فیس در ایران :

 

» تابلو فلکس فیس از حدود سال 1375 وارد بازار ایــران شد و در آن زمان به نسبت دیگر تابلو های تبلیغاتی به لحاظ نور پردازی و تنوع جلوه های بصری در جایگاه بسیار خوبی قرار داشت.
 »» طرح های تابلو فلکس در ابتدا توسط استیکر ( Sticker ) یا برچسب در رنگ های مختلف بر روی متریال فلکسی چسبانده می شد. بدین ترتیب که پس از برش استیکر به اشکال مختلف  ، با کمی نمدار کردن متریال فلکسی (معمولاً بوسیله محلول آب و مایع ظرفشویی) ، استیکر ها را روی آن چسبیده میشد و بعلت نمدار بودن فلکس، استیکر ها براحتی بروی فلکسی قادر به جابجایی می بودند و در نهایت پس از مشخص شدن مکان دقیق استیکر، بوسیله کاردک پلاستیکی ،هوا و نم زیر استیکر خارج می شد و استیکر بخوبی روی فلکس می چسبید..
» قطعـاً  در آن زمان بدست آوردن هارمونی مناسب برای طرح تابلو فلکس و پیاده سازی لوگو ها و علائم تجاری خاص بـا استیکر، کاری دشوار و هنری محسوب می شد .
پس از آن ، روش ساخت تابلو فلکسی بوسیله استیکر، با آمدن پرینتر های فلکس منسوخ شد و تصاویر واقعی و چاپ شده جایگزین طرح های اسـتـیـکـری ماقـبل خود شدند..
 » تابلو فلکسی یـا تابـلو فـلکس فـیس (Flex Face)؛ (فلکسی نوع متـریال تابلوهای فلکس می باشد) بسیار پر کاربرد و مرقون به صرفه می باشد زیرا علاوه بر نورانی بودن تابلو های فلکسی، رویه فلکس آن براحتی قابل تعویض می باشد . می توان از این خصوصیت جهت تغییر طرح تابلو های فلکس پس از چند سال استفاده نمود و با این ایده هر چند سال با هزینه ای مناسب طرح تابلو های فلکسی فیس را بروز نمود.
البته مسلماً تابلو های فلکسی مانند همه تابلو ها نیاز به سرویس سالیانه نیز خواهند داشت. بعنوان مثال سرویس مهتابی ها و تجهیزات روشنایی تابلو فلکسی که حتماً باید مورد توجه قرار گیرد. زیرا زمانی که برای واحد صنفی خود تابلو تبلیغاتی استفاده می کنیم؛ هریک از ما در زیبا سازی شهر نقش موثری ایفا می نماییم. ( پیشنهاد میشود مطلب اهمیت تابلو سر درب مغازه ها که در ارتباط با بایدها و نباید های تابلو های تبلیغاتی تهیه و تالیف شده است را مطالعه فرمائید. )
 » یکی از مزایایتابلو های فلکسی مقاومت در برابر نور آفتاب و گرمای شدید می باشد که همین آیتم باعث شده تابلو فلکس در تمام مناطق و شرایط جوی مورد استفاده و محبوب باشد.
» از تابلو فلکسی می توان بعنوان تابلو سر درب جهت تـابـلـو مغـازه و شرکت ها، تبلیغات محیطی، تابلو فروشگاه ها و در برخی بیلبورد ها نیز استفاده نمود.

▪جزئیات و مشخصات تابلو فلکسی:

 

 »» کـشور های تولیـد کننده متریـال فلکس یا فلکسی (Flex – FLEXI)؛ کشورهای چـیـن و کـُره می باشند.
 از بهترین انواع روکش تابلو فلکس نوع کـُره ای آن می باشد.
 
بطور معمول وزن فلکس های وارداتی از کشور چین 18 اُنس و نوع كُره ای آن 20 اُنس مي باشد، در واقع متريال “فلكس” به جنسی اطلاق می گردد كه در حد کافی نــور را از خود عبور مي دهد؛ در حالی كه “بنر” قابلیت عبور نور را از خود ندارد و معمولاً جهت دیده شدن این نوع تابلو در شب، نور مورد نیاز توسط پرژکتـور از مقابل به سطح بنر تـابانیده مي شود.

تفاوت بنر و فلکسی :

» در واقع یکی از تفاوت های عمده  بنر و تابلو فلکس ، توانایی عبور نور از جنس فلکس می باشد که بنر به لحاظ ساختاری دارای این خصوصیت نیست..
در نتیجه برای تابلوهایی که نیازی به نور از پشت یا بکلایت ندارند, بنر انتخاب مناسبی خواهد بود و توسط پرژکتور میتوان نور مورد نیاز بنر را محیـا نمود.

 

 » همانطور که اشاره شد؛  در ساخت تابلوهای فلکسی از انواع چــاپی (چاپ بنر و فلکس تا عرض پنج متر) و استـیـکر (که اغلب تابلوها از نوع چاپی می باشند) استفاده می گردد و ابعاد آن بر اساس اندازه و نوع محیط و همینطور سلیقه افراد متفاوت است.

ساخت تابلو فلکسی

 » در گذشته جهت تامین روشنایی تابلو فلکسی از لامپ های فلوروسنت (مهتابی) استفاده می شد و  مشکلات بسیار و مصرف بالای این محصول موجب ظهور لامپ های SMD در بازار شد و در حال حاظر لامپ های SMD گزینه بسیار مناسبی برای انواع نور پردازی های تابلوها محسوب میگردند.

مجموعه تابلو نامور جهت نورپردازی تابلو های خود از لامپ های کم مصرف SMD یا LED درجه یک استفاده می نماید.

اطلاعـات بیشتر  تعریف لامپ LED  و SMD – تفاوت ها و مزایـا

.

 

 

 

 

تابلو فلکس با نور SMD

 ▪چهار چوب تابـلو فـلکس

 » کـاور تـابلـو فلکسی :

»» قطر ورق گالوانیزه مورد استفاده برای پشت و کـاور تابلو فلکسی ؛ غالبا بین۶ تا ۷ میلیمتر می باشد و  کـلـاف چهار چوب تابلو های فلکسی قـوطی ۲/۵  در ۲/۵  بـا ضـخـامت ۸ میلیمتر می باشد. ( البته در تابلو های مختلف ممکن است متفاوت باشد. )

 

اما کاور های تولید شده در مجموعه تابلو نامور از جنس PVC بوده که از لحاظ وزن و دوام؛ از کارایی بیشتری نسبت به ورق های گالوانیزه برخوردار می باشند.

 

 

▪ جنس فلکسی مورد استفاده در مجموعه تابلو نامور، از نوع كُـره ای و اصلی بوده و مجموعه مجهز به دستگاه چاپ هشت رنگ (با کیفـیت بالا) و چـاپ عریض تا عرض پنج متر بـا دو سال ضمانت چاپ می باشد .

» تابلو نامور سازنده انواع تابلو فلکسی (Flexi Face Panel) با بهترین کیفیت و بیشترین دوام.

»» تـابلـو نامـوَر مفتخر است کلیه تابلو های فلکسی فیس را با بهترین متریال بهمراه ضمانت به متقـاضیان محترم ارائـه نمـایـد ..

{همچنین در مجموعه تابلو نامور، چاپ فلکسی و چاپ بـنـر در عرض های 3,20 و 5 مـتر با بهترین کیفیت و مواد مصرفی اصلی در اسرع وقت انجـام می پذیرد.}

 
 

▪ جهت مشـاوره و برآورد قیمـت سـاخـت تـابـلـو فـلـکـسی بـا مـا تمـاس بگـیرید :

  دپارتمان مشاوره و فروش

★★★★★

ارتباط با ما : 57996 

 شماره تماس کارخانه : 44860911

 09016332727

 

آدرس دفتر:ملاصدرا – شیراز شمالی – بن بست کاج – پلاک 10 – واحد4

آدرس کارخانه:تهران – شهر قدس – بلوار امامزاده – بعد از چهار راه گلبرگ – کوچه مطهری – پلاک 12

 » مشاورین تـابلـو نامـوَر شما را در زمینه ساخت انـواع تـابلو های تبلیغـاتی، صـادقـانـه راهنمـایی خواهند نمـود..

 

 

 

» سفارش عمده و سری کاری ساخت تابلو فلکسی در تعداد بالا از کل کشور (فروشگاه های زنجیره ای – بانک ها و موسسات و..)

» سفارش ساخت تابلو فلکسی از سراسر ایران پذیرفته میشود.

 

» ساخت تابـلوهای فلکس با نـور پـرژکـتور(تابلو فلکسی قاب عکسی) – جهت هزینه کـمتر ،مصرف کمتر و نور دهـی بیــشتر.

 

» ساخــت تابلو فلکســی فیس عریض در کلیه ابعاد – ساخت انواع تابـــلو فلکـــسی و بنــر های تبلیغاتی – استندهای نمایشگاهی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…………………………………………………………………………..
مطالعه این مطالب به شما پیشنهاد می شود :
ساخت تابلو کامپوزیت و اجرای نمای کامپوزیت ساختمان
ساخت تابلو فلکس (تابلو فلکسی)
ساخت تابلو حروف برجسته چلنیوم و حروف برجسته پلاستیک و فلزی
ترمو وود Thermowood
ساخت تابلو روان  LED
1Reviewed by namvar on.تابلو فلکستابلو فلکس فیس Rating: 100