ما هر روز هزاران عدد تابلوهای تبلیغاتی را مشاهده و از کنار آنها عبور می کنیم. آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا انواع بسیار مختلف و متفاوتی از تابلوهای تبلیغاتی وجود دارد؟

البته شما باید در مورد انواع مختلف از تابلوهای تبلیغاتی اطلاعات دقیقی داشته باشید تا بتوانید برای کار خود بهترین گزینه های پیش روی خود را انتخاب کنید.
• تابلوهای تبلیغاتی مرسوم کدامند؟
یک ورق دو بعدی و چند رنگ ، چیزی است که یک تابلو تبلیغاتی معمولی از آن ساخته می شود. شما با استفاده از این تابلوهای تبلیغاتی مرسوم ، می توانید توجه مخاطبان زیادی را جلب کنید و می توانید به آسانی آنها را درهر نقطه که بخواهید و حتی در فاصله ای نزدیک به هم نصب کنید.
• تابلوهای تبلیغات ال ای دی به چه صورت است؟
چراغ های LED که روی این نوع از تابلوها قرار دارند برای ارتباط پیام به مخاطبان خود تعبیه شده اند. این نوع از تابلوسازی ها به ویژه در شب بسیار پرکاربرد و چشمگیر هستند. با کمک ازتابلوهای LED ، می توانید برای تصاویر با رزولوشن بالا و همچنین متن های مهم را برای ایجاد تابلوهای نمایشی بصری زیبا نمایش دهید.
اگر میخواهید برای کسب و کارتان یک تابلوی متفاوت و خاص داشته باشید ، داشتن تابلوی LED قطعا یکی از گزینه هایی است که باید در نظر بگیرید.

• تابلوهای تبلیغاتی نئون
این نوع تابلوهای تبلیغاتی با استفاده از چراغ های نئون که احساس یکنواختی را به تابلو می دهند ساخته می شوند اما این تابلوها مصرف انرژی زیادی دارد و زیاد کارآمد نیست.

تابلو نئون

• تابلوهای لایت باکس
این نوع تابلوها ، ترکیبی از تابلوهای تبلیغاتی معمولی و تابلوهای تبلیغاتی LED هستند.
آنها حاوی چراغ های کوچکی در لایه داخلی تابلوی تبلیغاتی هستند که این چراغ ها ، تابلو را روشن می کنند و در طول روز و همچنین در شب ، دید بسیار خوبی را به مخاطب می دهند.

 

• تابلوهایی که چسبیده می شوند (استیکرها)
این نوع تابلوها، نشانه هایی هستند که به راحتی می توان آنها را با یک چسب چوب به سطوح مختلف مانند : دو طرف یک وسیله نقلیه بزرگ ، روی دیوارها ، پله برقی و ... چسباند. آنها رسانه های بسیار مؤثر برای انجام تبلیغات تجاری هستند زیرا از آنها می توان در فضاهای غیر متعارف استفاده کرد یعنی در جاهایی که سایر تابلوهای تبلیغاتی غیر استفاده خواهند بود.

این ها برخی از ایده های مختلف برای تولید تابلوهای تبلیغاتی هستند که می توانید برای معرفی نام و برند تجاری خود از آنها بهره بگیرید. از این ایده های مختلف که برای تهیه تابلوهای تبلیغاتی معرفی شد، انتخاب تابلوی مناسب ، به نیازها و بودجه شما بستگی دارد اما باید بدانید داشتن تابلوی حرفه ای منجر به افزایش فروش و کسب و کار شما خواهد شد.
شما برای انتخاب بهترین گزینه می توانید با مشاورین ما در شرکت تابلوسازی نامور تماس بگیرید تا به شما در ارائه ایده های جدیدتر که بتواند برای رفع نیازهای تبلیغاتی کسب و کار مفید باشد مشاوره های لازم را ارائه دهد.

به بالای صفحه بردن
×