ساخت تابلو حروف برجسته

: چلنیوم

:(مــزایــــای تابلو حروف برجسته چنلیوم (چلنیوم

تابلو حروف برجسته جهت فضاي داخل و يا خارج استفاده مي شود و انواع جنـس تابلو حروف برجسته از برنـج ،استيل ،استيل طلائي ، آهن ، پلکسی گلاس و چلنــيوم (آلوراپيد) مي باشد.حروف برجسته مي تواند بر روي هر زمينه نصب شود و قابليت تعبيه نور از جنس ال اي دي و يا نئون شيشه اي را دارا مي باشد

سازنده تابلو حروف برجسته ★ ساخت انواع تابلو حروف برجسته

تابـلـو حــروف برجستــه

تابلو حروف برجسته جهت فضاي داخل و يا خارج استفاده مي شود و انواع جنـس تابلو حروف برجسته از برنـج ،استيل ،استيل طلائي ، آهن ، پلکسی گلاس و چلنــيوم (آلوراپيد) مي باشد.حروف برجسته مي تواند بر روي هر زمينه نصب شود و قابليت تعبيه نور از جنس ال اي دي و يا نئون شيشه اي را دارا مي باشد.

تابلو چلنیوم(چنلیوم) Channelume

 

                                   سازنده تابلو حروف برجسته چلنیوم

تابلو حروف برجسته چلنیوم، نوعی حروف برجسته با لبه هــای آلومینیومی و رویه طلـق یا همان پلکسی گـلس است که به دلیل ضد زنگ بودن آن مناسب هر نوع شرایط جوی و آب و هوایی می باشد، در داخل حروف چلنیوم از لامــپ های  اس . ام . دی  (SMD) و  ال . ای . دی (LED)استفاده می شود.

آموزش کامل ساخت تابلو چلنیوم  (کلیک کنید..)

 

تابلو سازی تابلو نامور

تابلو حروف برجسته چلنيوم-ساخت تابلو چنلیوم

» اس . ام .دی (SMD) بدلیل پر نور بودن و همچنین ضــد آب بودن مناسب تر از ال . ای . دی  می باشد . از مهمترین قسمت های تابلو ، نــور آن می باشد که باید دقت بیشتری در هنگام نورپردازی شود نصب آسان ،مصرف بسیار پایین برق ، پخش منــاسب و گسترده نــور ، خامـوشی کمتر و … مزیت های لامپ  اس . ام . دی  نسبت به لامپ های  ال . ای . دی  هستند.
» منبع تغذیه مورد استفاده این لامپ ها ترانس 12 ولت می باشد.
آلومینیوم مصرفی که (تابلوساز نامــور) برای ساخت تابلو حروف برجسته چــلنـیـوم در نظر گرفته است آلومینیوم اسپـــانیایی با برند آلــوراپـید، طلق یا پلکسی تــایوانی  و لـامـپ  اس . ام . دی کره ای با گارانتی می باشد که همگی از بهتربن برند های موجود در ساخت تابلو حروف برجسته می باشد..

:(مــزایــــای تابلو حروف برجسته چنلیوم (چلنیوم
1- عـمـــر طـــولـانــی
2- نمـــای منحصربفرد و در رنگبنــدی های متنوع
3- قابلیت انعــطـاف به هـــر شـــکل و هر اندازه نسبت به طـرح
4- مستحکم در مقابل سرمــا ، گرمــا و باران های بیش از حد
5- قـــابـل شستشـو

: (ساخت تابلو برجسـتـه پـلـاسـتـیـک ( پلکسی گِـلَس 

 تابلوسازی تابلو نامور

تابلو حروف برجسته پلاستیک-پلکسی

تابلـو تبلیغاتـی برجسته پلکسی(Plexi Glass) تمامی خصوصیات حروف برجسته چلنیـوم را دارد, تنها تفــاوت آن در جنس لـبـــه حروف می باشد که در عوض آلـــیاژ آلومنیومی که در تابلو چلنیوم وجود دارد، از لبـــه پلاستیــکی شفاف پلکسی استفاده می شود و این امر باعث شده تا تابلو برجسته پلکسی گِـلَس متقاضیان ویــژه خود را داشته باشد.

» چرا که در چلنـیوم تنهــا داخــل حــروف روشن می شود و کنـــاره ها لبه آلومنیومی اجازه عبــور نــور را نداده و این جلــوه خاصی به تابـلو چلنـیوم خواهد داد. اما در تابلو پلکسی کل قسمتهای حــروف روشـن می شود .

 

تفــاوت حروف برجستـه چـلنیوم و آکرلیک (پلکسی گلاس)                   

ساخت حروف برجسته استیل
ساخت حروف برجسته استیل

 

در تابلو چلـنیـوم بخش داخل حروف روشن می شود و لبــه های آلومینیومی اجازه عبور نـور از کناره ها را نمی دهند؛ اما در تابلو پلکسی گلس کل ابعاد و وجوه حروف روشن می شود. در واقع این تفاوت بازر تابلو حروف برجسته چلنیوم و تابلو حروف برجسته پلکسی می باشد.

——————————————————————————————————————–

ساخت حروف استيل با نورپردازی SMD 

1. متریال سطح رويـه كار:
رويه كار از جنس استيل خش دار(مات) یا براق می باشد، كه قبل از لبه دادن به حروف برای شیک شدن بيشتر کــار ، دور حروف بوسیـله ليزر برش داده میشوند.

تابلو سازی تابلو نامور

حروف-برجسته-فلزی-استیل-نور LED

2. متریال دور حروف:
برای برجسته نشان دادن حروف نياز به تسـمه كشي می باشد كه دور تا دور حروف را در زاويه نــود درجـه بايد با ابزار مخصوص، نــوار را به حروف ساخـته نبش داده شده اتصال داد. نوع نوار استفاده شده در حروف استیل نیز جنس استـيل میباشد كه مي توان به وسيله پــايه ‌هاي مخـصـوص با فــاصلـه از سطح كار نصـب شود.

3.روشنــايي:
براي زيــبا جلوه دادن حروف استيل مي توان در داخل حروف از SMD استفاده كرد كه در حال حاضر انواع مختلف لامپهای LED دربازار ایران موجود است . LED (SMD) ها ميتوانند هم بصورت تك رنگ و هم بشکل هفــت رنــگ باشند كه انتخاب آن بسته به سلیقه مشتري متفاوت خواهد بود و براي جنس زير كار می توانPVC  یا.. كه استفاده از آن  بستگی به محل نصب دارد؛ بکار برد. براي جلوگيري از اتصــال احتمــالی و آتش‌سوزی، داخل حروف قبل از مونتــاژ و نصب LED از جنس فوم استفاده می نمایند. مي‌توان براي روشنايي به جاي  LED ، از پـرژكتورهاي دلخواه با شعــاع‌هاي نــوردهي مختلف نيز استفاده كرد.

ساخـت حـروف برنجي يا مسـي :

1.متریال سطح رويــه كـار:
رويه كار از جنس بـرنج يا مس است.

2.دور حـروف:
براي برجسته و زیبا نشان دادن حروف مانند حروف استیل نيـاز به تسمه كشي مي باشد كه دور تــا دور حروف را در زاويه نـــود درجه بايد با ابزار مختلفي ،نوار را به حروف ساخته نبش داده شده متصــل نــمود.

 

 تــابلو نــامور ســازنـده انواع تابــلوهـای تبلیغــاتــی برجسـتــه فـلــزی و پلـاستیــک پلکسی – تابـلو حروف برجسـتـه چلـنیـوم با بهترین کیـفیـت و ضـمــانت 1 سـالــه.

    دپارتمان مشاوره و فروش

★★★★★

ارتباط با ما : 57996 

 شماره تماس کارخانه : 44860911

 09016332727

آدرس دفتر:ملاصدرا - شیراز شمالی - بن بست کاج - پلاک 10 - واحد4

آدرس کارخانه:تهران – شهر قدس – بلوار امامزاده – بعد از چهار راه گلبرگ – کوچه مطهری – پلاک 12

جشـنواره زمستانه تابـلو نــامور (از 1-10-94 تــا 20-12-94) :

ساخـت انواع تابلـو حـروف برجسـتـه (ساخت تـابـلو چلنیـوم – ساخت تابلـو برجستــه پلـکسی – تابلو برجسته فـلزی و اسـتیل) بـا 3 درصد تـخـفــیــف !..

………………………………………………………………………………………………….
مطالعه این مطالب به شما پیشنهاد می شود :
ساخت تابلو کامپوزیت و اجرای نمای کامپوزیت ساختمان
ساخت تابلو فلکس (تابلو فلکسی)
ساخت تابلو حروف برجسته چلنیوم و حروف برجسته پلاستیک و فلزی
ترمو وود Thermowood
ساخت تابلو روان  LED
ساخت تابلو حروف برجستهساخت تابلو حروف برجستهساخت تابلو حروف برجسته
ساخت تابلو حروف برجستهReviewed by تابلوساز on.ساخت تابلو حروف برجستهساخت تابلو برجسته Rating: 5

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن