فهرست عناوین
  Add a header to begin generating the table of contents

  تابلو فلکسی یکی از محبوب ترین تابلوهای تبلیغاتی موجود در بازار است که به عنوان یکی از قدیمی ترین تابلوهای تبلیغاتی که توسط تابلو سازی ها ارائه شد، شناخته می شود. قبل از تابلو فلکسی کسبه برای معرفی کسب و کار خود و به عنوان تابلو مغازه از بنرها استفاده می کردند، اما با پیشرفت تکنولوژی به سرعت جای خود را به تابلو فلکسی دادند.

  ورود تابلو فلکسی به ایران

  از آن جایی که تبلیغات یکی از اساسی ترین رکن های هر کسبی و کاری است، هر شیوه و تکنولوژی جدیدی که منجر به جذب افراد بیشتری در آن کسب و کار  شود به شدت مورد استقبال قرار می گیرد، از این رو استفاده از تابلوهای فلکسی به عنوان تابلوهای تبلیغاتی در بدو ورود تکنولوژی آن به ایران یعنی در سال 1375، به عنوان شیوه ای نوین به سرعت همه گیر شد.

  تابلو فلکسی اولین تابلویی بود که شیوه ی استفاده از نور در تابلوهای تبلیغاتی توسط آن ارائه شد. این نوع تابلوها که با توجه به درخشندگی خود زیبایی چشم گیری به تابلوهای مغازه و تابلوهای تبلیغاتی می بخشیدند، به سرعت محبوبیت زیادی در بین افراد پیدا کردند.

  تابلو فلکسی

  علامت تابلو فلکسی چیست؟

  تابلو فلکسی فیس یکی از انواع تابلوهایی است توسط تابلوسازی ها به عنوان تابلوی تبلیغاتی و یا تابلو مغازه ارائه شده و از ماده ای به نام فلکس که از ریشه ی انگلیسی آن به معنای انعطاف پذیر، گرفته شده است ساخته می شود. تابلو فلکسی فیس یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی است که به دنبال تابلویی مقرون به صرفه هستند.

  به تابلوهایی که از پشت نور پردازی می شوند اصطلاح بک لایت (نور) اطلاق می شود، تابلو فلکسی یکی از این مدل تابلوهای تبلیغاتی است و  نور از پشت فلکس تابانده شده و جذابیت دو چندانی به وجود می‌آورد.

  تابلو فلکسی

  انواع تابلو فلکسی

  تابلو تک فریم: در تابلو فلکسی تک فریم تنها از یک فریم فلکسی استفاده می‌شود و نور پردازی از روبرو و به وسیله پروژکتور انجام می‌پذیرد.

  تابلو فلکسی فیس : در این مدل از دو فریم فلکسی استفاده می‌شود که در لایه ی اول مدارهای نوری تعبیه شده و در فریم دوم فلکسی چاپ شده قرار میگیرد.

  با توجه به اینکه فلکسی انعطاف پذیر بوده و به سادگی برش می خورد، در هر شکل و ابعاد هندسی قابل سفارش می‌باشد. تابلو های فلکسی در انواع مختلف سپری، مکعبی، ریلی و اسپری فلزی توسط تابلوسازی نامور تهیه می‌شوند. تابلو فلکسی از چند جز تشکیل می شود:

  در پشت قسمت اصلی تابلو که از جنس فلکس است (قسمت بنر مانند)، لامپ هایی که برای نور پردازی در آن تعبیه می‌شود کار گذاشته می شود،پشت فلکس، چارچوب اصلی قرار دارد که از جنس پروفیل ساخته شده و فلکس بر روی آن سوار می‌شود و به عنوان قاب کار گذاشته می‌شود.

  تابلو فلکسی

  خصوصیات تابلو فلکسی

  از ویژگی های بارز تابلو فلکسی مقاومت و استحکام آن می‌باشد. فلکس استفاده شده در تابلو توسط تابلوسازی نامور از نوع مرغوبی می باشد که باعث می شود این نوع تابلو ها در مقابل نور و گرمای خورشید، آب و هوای نامطلوب، بارندگی شدید، رطوبت و ... مقاوم بوده و به راحتی در انواع فضاهای داخلی و بیرونی اعم از سر درب مغازه، بلوارها و ... قابل نصب باشند.

  فلکسی که در این نوع تابلوها استفاده می‌شود محصول کشور کره و چین است. طبیعتا فلکس کره ای از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار است. در تابلو سازی نامور مفتخریم که به اطلاعتان برسانیم ما در ساخت تابلو های تبلیغاتی، از با کیفیت‌ترین و بهترین متریال موجود در بازار استفاده می‌کنیم. بنابراین تابلو های ساخت تابلوسازی نامور از متریال کره ای ساخته می شوند.

  در تابلو سازی نامور، نور استفاده شده در تابلو از نوع اس ام دی می باشد که به صورت لنز دار در پشت فلکس بر روی یک ورقه پی وی سی کار گذاشته می شود. استفاده از اس ام دی  در تابلوهای تبلیغاتی، مصرف برق را به صورت چشم گیری کاهش می‌دهد و این موضوع در طولانی مدت یکی از صرفه های اقتصادی است که برای شما به همراه دارد، علاوه بر این نوع لامپ ها ضد آب بوده و طول عمر بالایی دارند. بنابراین به مدت طولانی کارایی داشته و خراب نمی شوند.

  قابلیت تعویض رویه ی فلکسی در این تابلو یکی دیگر از خصوصیات حائز اهمیت در این نوع تابلوهای تبلیغاتی است. با توجه به این موضوع در طول زمان امکان این را دارید که در صورت نیاز، رویه ی آن را تعویض نموده و خیالتان از بابت هزینه های اضافی بابت یک تابلوی جدید و نصب آن، آسوده باشد. علاوه بر این، این خصوصیت، قابلیت انتقال این تابلوها به یک فرد دیگر را امکان پذیر می کند و در صورتی که به آن ها نیاز نداشتید می توانید پنل پشتی آن را به فروش برسانید.

  تابلو فلکسی

  تفاوت تابلو فلکسی و بنر

  علاوه بر زیبایی، استحکام و مقاومت بالای تابلو فلکسی این نوع تابلو ها با توجه به جنس خاص فلکس قابلیت عبور نور داشته و تابلوسازی ها با به کار گذاشتن روشنایی در پنل پشتی آن، درخشش زیبایی به تابلو می بخشند. وجه تمایز تابلو فلکسی و بنرهای تبلیغاتی نیز، قابلیت نور این نوع تابلوها است.

  از تابلو های فلکسی به عنوان تابلو مغازه، تابلو فروشگاهی، تابلوی شرکت‌ها، تابلو تبلیغاتی در محیط‌های بیرونی و داخلی، بیلبوردهای مختلف در سطح شهر و یا داخل اماکن و... استفاده می شود.

  تابلو فلکسی

  مراحل ساخت تابلو فلکسی

  یکی از مهمترین مراحل در ساخت تابلو فلکسی طراحی و دیزاین رویه ی فلکسی می‌باشد. مجموعه ما، با بهرمندی از ماهرترین طراحان گرافیست با توجه به نیاز کسب و کار شما و همچنین در نظر گرفتن هویت بصری شرکت و یا فروشگاه شما، بهترین طراحی را به عنوان طرح فلکس آماده می‌کند.

  در گذشته از استیکرها (برچسب) به عنوان طرح روی فلکسی استفاده میشد. استیکرها به صورت پازل در کنار یکدیگر چسبانده میشد تا طرح و یا نوشته شکل بگیرد این کار علاوه بر اینکه به مهارت بالایی برای انجام دادن نیاز داشت، بسیار وقت گیر بوده و در نهایت نتیجه کار آن طور که باید، رضایت بخش نبود. با گذشت زمان، تکنولوژی چاپ بر روی فلکس وارد ایران شد.

  در نتیجه پس از طراحی گرافیکی طرح و به تایید رسیدن آن توسط مشتری مرحله ی دوم مرحله چاپ طرح بر روی فلکس است. در مجموعه تابلو سازی نامور، برای چاپ فلکس از تکنولوژی یووی دار استفاده می شود که علاوه بر کیفیت و سرعت بالا از رنگ های متنوع و جذابی نیز می توان بهرمند شد.

  در مرحله ی سوم، قابی از جنس پروفیل ساخته می‌شود که فلکسی بر روی آن سوار می‌شود. در نهایت نوبت به نورپردازی تابلو می‌رسد. برای نور پردازی تابلو، اس ام دی های لنز دار در پشت فلکسی روی یک ورقه پی وی سی تعبیه می‌شوند. با توجه به قابلیت عبور نور توسط فلکسی با روشن شدن لامپ ها،نور پردازی تابلو به زیبایی انجام می شود.

  قیمت تابلو فلکسی

  تابلو سازی نامور

  مجموعه نامور یکی از شناخته شده ترین تابلوسازی های موجود در تهران و کشور، راز موفقیت خود را استفاده از بهترین متریال موجود در بازار برای ساخت تابلو تبلیغاتی به خصوص تابلو فلکسی از جمله :کاور کامپوزیت، رنگ دلخواه مشتری،  شاسی کشی فلزی، زیرسازی پی وی سی  و اس ام دی لنز دار و استفاده از چاپ یووی دار و... می داند.

  مجموعه تابلو سازی  تابلو نامور با کسب چندین سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی و به طور تخصصی تابلوی لایت باکس فریم لس، تابلو لایت باکس، تابلو های طبقاتی، تابلو های مغازه و ... می تواند پاسخگوی هر نوع نیاز شما با هر سطح بودجه ای که در نظر گرفته اید باشد. استفاده از بهترین کیفیت متریال و طراحی های چشمگیر و جذاب از افتخارات مجموعه ماست. اگر به دنبال یک تابلوسازی معتبر هستید می توانید یکبار تجربه سفارش به مجموعه ما را امتحان کنید تا برای همیشه مشتری دائم ما شوید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با استفاده از شماره های قرار گرفته در سایت از خدمات مشاورین ما استفاده کرده و به خرید تابلو تبلیغاتی مورد نظر خود بپردازید

  به اشتراک بگذارید

  به بالای صفحه بردن