چلنیوم : این نوع حروف با جنس رویه پلکسی است ، که با لیزر در فرم ها و رنگ های متنوع برش می خورد و لبه های آن نیز از جنس آلو مینیوم آنادایز شده می باشد که دارای رنگ بندی مختلف است ، این نوع متریال اولین بار در کشور اسپانیا تولید می شد که البته امروزه در تولید این متریال کشور عزیزمان خود کفا می باشد . فرق حروف چلنیوم با حروف پلکسی در نور دهی لبه دور حروف می باشد که حروف پلکسی از لبه دور نوردار است و در حروف چلنیوم از لبه دور نوری ندارد و هر یک زیبایی خاص خود را دارد . لازم به ذکر است حروف چلنیوم به دلیل سخت بودن لبه دور آن برای محیط های بیرونی و مرتفع قابل استفاده می باشد . حروف چلنیوم در بازار تبلیغات استقبال چشم گیری داشته است ، لذا صنعت گران و تولید کنندگان این متریال ، در انواع و مدل های مختلف طرح و تولید گوناگون داشته و به بازار توزیع کردند .

توضیحاتی در مورد ساخت حروف چلنیوم

ز انواع این متریال مدل های پانچی در ضخامت های مختلف است ، برای حروف کوچک از لبه های کم عرض و برای حروف بزرگ از لبه های عریض استفاده می شود ، به طور مثال حروف بزرگ چلنیوم را با چلنیوم ۱۱ سانتی متر و ضخامت ۰/۵ می سازند بعد از ساخت حروف از جنس پلکسی زیر سازی آن با متریال پی وی سی برای نوردار کردن نیز از اس ام دی بهره می گیرد .

در مدل های لبه پانچی از کناره های حروف و لبه ها نوری درخشان می شود ، که با تغییر زاویه دید ، زاویه نور نیز تغییر کرده و زیبایی خاص خود را دارد . از مدل های جدیدتر می توان مدل کریستالی را نام برد به این شکل که قطعاتی از کریستال را روی سطح یا روی حروف نصب می کنند ، این همه ابتکار برای ایجاد جذابیت و زیبایی بخشیدن به کار می باشد ، خود نور نیز میتواند کاربری زیبایی شناختی داشته باشد مثلا استفاده از نورهای ار جی بی که یکی از این کاربری هاست .
ساخت حروف چلنیوم

شما مشتریان عزیز می توانید برای سفارش تابلو چلنیوم با طراحان خلاق تابلو نامور در ارتباط بوده و آنچه را در ذهن خود دارید با طراحی مورد نظر شبیه سازی و بعد سفارش دهید ، تابلو نامور مفتخر است با بیش از 20سال تجربه در ارتباط نزدیک با مشتریان عزیز رضایت مندی آنها را فراهم بیاورد .

تابلو سازی نامور

همان طور که مشاهده کردید داشتن تابلو تبلیغاتی های موثری که از تابلو سازی های معتبر تهیه کرده باشید، یکی از باید های بازاریابی تجاری شما است. زیرا تابلو تبلیغاتی ابزاری برای آگاهی رسانی و برندسازی است که طبق مطالعات متعدد، می تواند 75 درصد پایگاه مشتری و مراجعه مشتری شما  را افزایش دهد. در ضمنِ سرمایه گذاری در تجارت خود، اطمینان حاصل کنید که از هزینه کردن در تبلیغات دریغ نمی کنید زیرا این کلید جذب مشتری است. یک برند قابل اعتماد ایجاد کنید و از آن در سراسر تجارت خود استفاده کنید. تابلوی تبلیغاتی می تواند بهترین رسانه برای معرفی برند شما باشد.

 

به بالای صفحه بردن
×