توضیحاتی در مورد ساخت حروف چلنیوم

چلنیوم : این نوع حروف با جنس رویه پلکسی است ، که با لیزر در فرم ها و رنگ های متنوع برش می خورد و لبه های آن نیز از جنس آلو مینیوم آنادایز شده می باشد که دارای رنگ بندی مختلف است ، این نوع متریال اولین بار در کشور اسپانیا تولید می شد که البته امروزه در تولید این متریال کشور عزیزمان خود کفا می باشد . فرق حروف چلنیوم با حروف پلکسی در نور دهی لبه دور حروف می باشد که حروف پلکسی از لبه دور نوردار است و در حروف چلنیوم از لبه دور نوری ندارد و هر یک زیبایی خاص خود را دارد . لازم به ذکر است حروف چلنیوم به دلیل سخت بودن لبه دور آن برای محیط های بیرونی و مرتفع قابل استفاده می باشد . حروف چلنیوم در بازار تبلیغات استقبال چشم گیری داشته است ، لذا صنعت گران و تولید کنندگان این متریال ، در انواع و مدل های مختلف طرح و تولید گوناگون داشته و به بازار توزیع کردند .

ز انواع این متریال مدل های پانچی در ضخامت های مختلف است ، برای حروف کوچک از لبه های کم عرض و برای حروف بزرگ از لبه های عریض استفاده می شود ، به طور مثال حروف بزرگ چلنیوم را با چلنیوم ۱۱ سانتی متر و ضخامت ۰/۵ می سازند بعد از ساخت حروف از جنس پلکسی زیر سازی آن با متریال پی وی سی برای نوردار کردن نیز از اس ام دی بهره می گیرد .

در مدل های لبه پانچی از کناره های حروف و لبه ها نوری درخشان می شود ، که با تغییر زاویه دید ، زاویه نور نیز تغییر کرده و زیبایی خاص خود را دارد . از مدل های جدیدتر می توان مدل کریستالی را نام برد به این شکل که قطعاتی از کریستال را روی سطح یا روی حروف نصب می کنند ، این همه ابتکار برای ایجاد جذابیت و زیبایی بخشیدن به کار می باشد ، خود نور نیز میتواند کاربری زیبایی شناختی داشته باشد مثلا استفاده از نورهای ار جی بی که یکی از این کاربری هاست .

شما مشتریان عزیز می توانید برای سفارش تابلو چلنیوم با طراحان خلاق تابلو نامور در ارتباط بوده و آنچه را در ذهن خود دارید با طراحی مورد نظر شبیه سازی و بعد سفارش دهید ، تابلو نامور مفتخر است با بیش از 20سال تجربه در ارتباط نزدیک با مشتریان عزیز رضایت مندی آنها را فراهم بیاورد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن