دروغ هایی که شرکت های تبلیغاتی ِ نامعتبر ، به شما می گویند ، چیست ؟

خصوصیات تابلوهای تبلیغاتی
خصوصیات تابلوهای تبلیغاتی برای تاثیرگذاری بیشتر کدامند؟
فوریه 17, 2018
ساخت تابلو سر درب مغازه
ساخت تابلو سر درب مغازه چگونه است؟
فوریه 19, 2018

دروغ هایی که شرکت های تبلیغاتی ِ نامعتبر ، به شما می گویند ، چیست ؟

دروغ های شرکت های تبلغاتی

درست است که برای انجام تبلیغات ، شرکت های که کار تبلیغ را بر عهده می گیرند معمولا بزرگنمایی هایی را برای محصول مورد نظر اعمال می کنند ،

اما چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که گفتارهای برخی از این شرکت ها فقط تا میزانی به واقعیت نزدیک است اما برای انجام تبلیغاتِ درست می بایست یک سری استانداردهای اخلاقی را رعایت شود و اینکه شرکتی بخواهد به طور آشکار درباره موضوعی دروغ بگویند غیر مجاز است و به شعور مخاطبان توهین کرده است.
در مقاله زیر به توضیح تعدادی از تبلیغات بسیار غلوآمیز و یا بهتر بگوییم نادرست در سراسر دنیا می پردازیم که در آن ها سعی شده بود به مخاطبان اطلاعات نادرست بدهند.
1. برای مثال شرکت اپل با معرفی گوشی Apple iPhone 3G خود به این تبلیغ اشاره داشت که کالای معرفی شده ، نصف قیمت مدل مشابه است و اینکه سرعت آن نیز2برابر افزایش پیدا کرده است. این مدل در سال 2008 توسط شرکت اپل به بازار روانه شد .
اما این ادعای نادرست بسیار سریع خریداران این محصول را به واکنش انداخت و آنها با خرید این محصول مشاهده کردند که سرعت این دستگاه پیشرفتی نداشته است ، در واقع نیمی از ادعاهای شر کت اپل درباره این محصول درست از آب در نیامد. در پیِ بروز این رخداد تعداد مشتریان شرکت اپل بسیار کاهش یافت و به همین دلیل شرکت اپل مجبور شد ، برای جلب رضایت مشتریان خود قیمت محصول خود را بسیار کم کند و وکیل های مدافع شرکت اپل بیان کردند خریداران باید بسیار ساده لوح باشند که بخواهند به تبلیغات اعتماد کنند.
2. نمونه دیگر آن تبلیغی بود که توسط یک ورزشکار با عنوان کم کردن وزن ، بدون رژیم و ورزش انجام شده بود !
در دهه 1990 بازیکن بیس بال به نام Enforma Steve Garvey برای آنکه بتواند فروش مکمل های ورزشی را افزایش دهد چنین تبلیغی را انجام داد ، از دست دادن وزن بدون رژیم و یا ورزش ، ولی مگر امکان دارد که شخصی بتواند وزن خود را بدون تنظیم میزان کالری مصرفی و رژیم و ورزش کاهش دهد ، این یک دروغ محض است.
اما ما انسان ها همواره به دنبال یک راه و روش آسان برای انجام کارهایمان هستیم به همین دلیل وقتی یک فرد مشهور بیان می کند که می توان بدون انجام ورزش وزن کرد ، دوست داریم سریع حرف او را بپذیریم. اما همین تبلیغ ناصحیح توانست پای این ورزش کار معروف را برای بازخواست ادعای دروغینش به دادگاه باز کند.
3. تبلیغ غیر واقعی بعدی بر می گردد به شرکت شکلات سازی نوتلا ، شکلات های این شرکت همواره مورد توجه بسیاری از مردم قرار داشته و دارند و در سراسر دنیا توانسته است طرفداران بسیار زیادی را برای خود رقم بزند.
اما در تبلیغی از این شرکت مشاهده شد ، چنین مطلبی عنوان شده است : نوتلا سالم است و می توان آن را در رژیم غذایی سالم و روزانه انسان ها جای داد. اما چگونه می توان این شکلات خوشمزه ، چرب و شیرین را بخش سالمی از رژیم غذایی روزانه هر کسی دانست؟
اما همان طور که می دانیم مواد اصلی تشکیل دهنده نوتلا ، مقدار بسیار زیادی شکر ، روغن و کاکائو و … است و همان طور که به نظر می رسد نمی تواند به عنوان بخشی از تغذیه سالم روزانه قرار گیرد.
شرکت تابلوسازی نامور، آماده ارائه و ساخت انـواع تـابـلوهای تبـلـیـغـاتـی با 15 سال تجربه در تهران ، در حال فعالیت می باشد و در طول این سال توانسته اعتماد ِ مشتریان را با ارائه کار با کیفیت و خدمت صادقانه به مشتریان و مخاطبان آنها ، جلب کند. برخی از محصولات ارائه شده این شرکت عبارتند از:
• ساخت تابلو حروف برجسته
• ساخت تابلو روان
• ساخت تابلو فلکس
• تابلو ترموود
• ….
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در این شرکت تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس :

ارتباط با ما : 57996 

شماره تماس کارخانه : 44860911

   09016332727