ساخت تابـلو فـلکس

تاریخچه ساخت تابلو فلکس فیس در ایران :

تابلو فلکسی فیس در سال 1375 برای اولین بار وارد ایران شد و با توجه به نورپردازی و تنوع جلوه های بصری و گرافیکی طرفداران بسیاری پیدا کرد. در ابتدا طرح های گرافیکی تابلو فلکسی، استیکر هایی بود که بر روی فلکس چسبانده میشد. استیکر ها در طرح ها و رنگ های متفاوت چاپ و پس از برش، توسط محلول آب و صابون، نمدار شده و بر روی سطح فلکس چسبانده شده و پس از قرار گیری در جای مورد نظر توسط کاردک پلاستیکی هواگیری شده و استیکرها کاملا بر روی فلکس ثابت میشدند.

تابلو فلکسی چیست؟

تابلو فلکسی کاربرد های متنوعی از جمله سر درب مغازه، شرکت ها، تبلیغات محیطی، تابلو فروشگاه ها، بیلبورد و … دارد.
تابلو فلکسی یکی از مقرون به صرفه ترین انواع تابلو تبلیغاتی بوده و توسط لامپ های اس ام دی نورپردازی می شود. استفاده از اس ام دی مصرف برق پایینی داشته و در طولانی مدت برای شما صرفه ی اقتصادی به همراه خواهد داشت.
علاوه بر این، رویه ی تابلو فلکسی قابل تعویض است و هر زمان که نیاز به تغییر در تابلو داشتید دیگر نیازی به صرف هزینه های مجدد جهت خرید تابلوی جدید ندارید.
میتوانید با هزینه ای کمتر تنها رویه ی فلکسی تابلو را تعویض نموده و بر روی فریم قبلی نصب کنید.
از دیگر مزایای تابلو فلکسی مقاومت بالای این نوع تابلو تبلیغاتی در برابر شرایط جوی از جمله باد، باران، رطوبت و … است.

جزئیات و مشخصات تابلو فلکسی

متریال فلکسی توسط کشور های چین و کره تولید می شود و طبیعتا نوع کره ای آن مرغوبیت و کیفیت بالاتری دارد.
به طور معمول وزن فلکس های وارداتی از کشور چین 18اُنس و نوع كُره ای آن 20 اُنس مي باشد، در واقع متريال فلكس به جنسی اطلاق می گردد كه در حد کافی نــور را از خود عبور مي دهد.
در حالی كه بنر قابلیت عبور نور را از خود ندارد و معمولاً جهت دیده شدن این نوع تابلو در شب، نور مورد نیاز توسط پرژکتـور از مقابل به سطح بنر تـابانیده مي شود.
مجموعه تابلو نامور جهت نورپردازی تابلو های خود از لامپ های کم مصرف SMD یا LEDدرجه یک استفاده می نماید.ن، رطوبت و … است.

تفاوت بنر و فلکسی

در واقع یکی از تفاوت های عمده بنر و تابلو فلکس ، توانایی عبور نور از جنس فلکس می باشد که بنر به لحاظ ساختاری دارای این خصوصیت نیست.
در نتیجه برای تابلوهایی که نیازی به نور از پشت یا بکلایت ندارند, بنر انتخاب مناسبی خواهد بود و توسط پرژکتور میتوان نور مورد نیاز بنر را محیـا نمود.
همانطور که اشاره شد؛ در ساخت تابلوهای فلکسی از انواع چــاپی (چاپ بنر و فلکس تا عرض پنج متر) و استـیـکر (که اغلب تابلوها از نوع چاپی می باشند) استفاده می گردد و ابعاد آن بر اساس اندازه و نوع محیط و همینطور سلیقه افراد متفاوت است.

"مجموعه تابلو نامور جهت نورپردازی تابلو های خود از لامپ های کم مصرف SMD یا LED درجه یک استفاده می نماید."

چهار چوب تابـلو فـلکس

کـاور تـابلـو فلکسی

معمولا قطر ورق گالوانیزه مورد استفاده برای پشت و کـاور تابلو فلکسی ؛ غالبا بین۶ تا ۷ میلیمتر می باشد و کـلـاف چهار چوب تابلو های فلکسی قـوطی2/5 در 2/5 بـا ضـخـامت ۸ میلیمتر می باشد. ( البته در تابلو های مختلف ممکن است متفاوت باشد.)
با این وجود در مجموعه تابلو نامور، ما برای ساخت کاور های تابلو فلکسی از جنس کامپوزیت استفاده کرده که علاوه بر پایین بودن وزن، از دوام بیشتری نسبت به ورق های گالوانیزه برخوردار است.
همچنین برای زیرسازی اس ام دی ها از pvc استفاده می شود که با توجه به جلوگیری از اتصلات، باعث بالا رفتن طول عمر روشنایی ها می‌شود.
همچنین جنس فلکس استفاده شده در تابلو نامور، از جنس کره ای اصل بوده و مجموعه مجهز به دستگاه چاپ هشت رنگ (با کیفـیت بالا) و چـاپ عریض تا عرض پنج متر بـا دو سال ضمانت چاپ می باشد.
استفاده از چاپ یو وی در تابلو نامور نسبت به چاپ های سالونت کیفیت و مقاومت بالایی به تابلوهای تبلیغاتی می بخشد.
در این مجموعه چاپ فلکسی و چاپ بنر در عرض های 2،3و 5 متر قابل سفارش بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل داده می شود.
تابلو نامور مفتخر است علاوه بر تولید تابلو فلکسی با بهترین کیفیت و بالاترین دوام در ساخت محصولات خود از بهترین متریال استفاده کرده و تابلو تبلیغاتی های خود را با ضمانت کیفیت به متقاضیان خود تحویل دهد.
جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تماس های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.