ساخت تابلو لایت باکس ها چگونه است ؟

ساخت تابلو تبلیغاتی معمولا با هدفهای مشخص و از پیش تعیین شده ای انجام می شود. معمولا این تابلوها برای معرفی و شناساندن کالا و یا خدمتی به مشتریان طراحی و ساخته می شوند.

بسیاری از افراد و شرکت های شناخته شده ، معمولا با خود می اندیشیدند که به تابلوهای تبلیغاتی ای که بتواند خدمت و یا کالای آنها را برای همگان به نمایش بگذارد بی نیاز هستند. اما این طرز فکر کاملا نادرست است ، زیرا تابلوها فقط به معرفی و شناساندن کالا و محصول شما نمی پردازند، بلکه طیف خدمات آنها بسیار گسترده تر از این حرف هاست ! به عنوان مثال : داشتن یک تابلوی منحصر به فرد و خاص می تواند رتبه و ارزش شرکت شما را در دید همگان بسیار ارتقا دهد.
بررسی ها و تحقیقات نشان دهنده آن است که اگر تابلوی شما بزرگ ، زیبا و شیک باشد می تواند مخاطبان بسیار زیادی را به خود جذب کند زیرا اولین مرحله که مشتریان می توانند با شما و کارتان در ارتباط باشند ، زمانی است که تابلو فروشگاه و یا مغازه تان را می بینند و همین کار به ظاهر ساده می تواند اطلاعات بسیاری از شما به مشتریانتان بدهد و آنها را از وارد شدن به مغازه شما منصرف کند و یا بر عکس آنها را نسبت به کارتان کنجکاو کند.
• تابلو لایت باکس  چگونه اند؟
این تابلوها معمولا دارای قابی از جنس های مختلفی همچون : آلومینیوم ، چوب ، پلاستیک و ... هستند . سطح این تابلوها دارای جنس های فلکسی و پلکسی گلس می باشد. این تابلوها می توانند با نور و بدون نور ساخته شوند . نور ِلایت باکس ها از قسمت پشت ِ آنها انجام می شود.
• خصوصیات تابلوهای لایت باکس کدامند؟
1. این تابلوها طرفداران زیادی دارند.
2. از آنها می توان در همه مکان ها اعم از: مغازه ها ، فروشگاه ها ، شرکت ها و ... استفاده کرد.
3. نورپردازی در آنها معمولا از قسمت ِ پشت تابلو انجام می شود.
4. کیفیت چاپ تصاویر در آنها بالاست.
5. اکثر برندها برای آنکه محصولات جدید خود را معرفی کنند از تابلو لایت باکس استفاده می کنند.
6. این تابلوها دارای انواع مختلف و در سایز های متفاوتی هستند.
• انواع لایت باکس ها کدامند؟
o لایت باکس های کریستالی
این لایت باکس ها بسیار جدید هستند. قطر آنها کم می باشد و ظریف هستند و از آنها می توان برای کارهای بسیار متنوع و متفاوت استفاده کرد. این تابلوها خودشان دارای نور نیستند ولی می توان به کمک لامپ های اس ام دی و ال ای دی نور مورد نیاز آنها را تامین کرد.این تابلوها دارای زیبایی چشم نوازی هستند و به همین دلیل بسیار پرطرفدارمی باشند و از آنها در ساخت منوهای رستوران ، صندوق های داخل داروخانه ها ، نمایشگاه های عکاسی و ... استفاده می شود.
o لایت باکس های آوت دور
این تابلوها مخصوص استفاده در فضای بیرونی و باز می باشند ، مانند : خیابان ها ، در محل عابرین پیاده ، فضای بیرونی نمایشگاه ها ، فضای بیرون تالارهای عروسی و .... که بهترین مکان ها برای استفاده از این تابلوها می باشد.
برای محافظت از این تابلوها در برابر شرایط مختلف آب و هوایی روی آنها را به کمک لایه ای از جنس طلق یا شیشه به زخامت حداقل 6 میلیمترمی پوشانند.
جهت ساخت انواع تابلو تبلیغاتی ، طراحی و اجرای سازه های نمایشگاهی و نمـای ساختمان از سراسر ایران می توانید با همکاران ما درشرکت تابلوسازی نامور تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی همکاران ما بهره مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن