آگهی ها و بیلبوردها تنها دارای رویکرد تبلیغاتی نیستند بلکه دارای مزایا و محدودیت های خاص خود هستند.

با این حال؛ تجربه نشان می دهد که استفاده هوشمند از این ابزارهای تبلیغاتی در معرفی یک مارک برای پیشرفت بیشتر اهداف کلی آن بسیار موثر است.

با این وجود باید به خاطر داشته باشید زمانی تبلیغات بهترین نتیجه را می دهد که از رسانه ها و روش های مختلف برای ارسال یک پیام ویژه به مخاطبان استفاده شود. سازمان ها و شرکت های بزرگ با سال ها تجربه به خوبی از این واقعیت آگاه هستند و سعی می کنند از طریق انواع مختلف رسانه ها به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنند.
آنها به دقت نوع محصول و همبستگی آن با گروه هدف را مورد بررسی قرار می دهند و سعی می کنند از رسانه های مختلف مانند : رادیو، تلویزیون ، سینما ، مطبوعات ، بیلبوردها و پوسترها به عنوان بهترین امکانات استفاده می کنند.

o سه شاخص مهم برای ارسال پیام های ماندگار وجود دارد:
• کوتاه بودن
• تصویری
• زیبا بودن

بیلبوردها بیشتر از یک ابزار تبلیغاتی هستند آنها رسانه ای هستند که می تواند پیام خود را به طور موثر انتقال و تحویل دهند. هر رسانه ای که برای تبلیغ موثر است و می تواند بقای و موقعیت مناسب یک تبلیغ را تحت تاثیر قرار دهد، به عنوان یک رسانه موثر شناخته می شود.
به عبارت دیگر هر رسانه ای که بتواند پیام فروش و بازاریابی را در گروه های هدف مشخص کند و حواس خود را برای ارزیابی میزان تقاضا برای یک محصول یا ایجاد حس تقاضا و نیاز به شناخت آن ، تحریک کند نشان دهنده یک رسانه موثر است.
• بعضی از ویژگی های مهم برای تابلوهای تبلیغاتی که بسیارضروری هستند . عبارتند از:
1. نورپردازی
2. ارتفاع مناسب
3. زاویه دید از جاده
4. تعمیر و نگهداری

• ساخت حروف برجسته
امروزه می توان بیش از 50 مدل مختلف از حروف برجسته را می توان ساخت و هر کدام از تابلوها با توجه به نوع نورپردازی ، جنس ، رنگ و ... با یکدیگر متفاوت هستند. شرکت تابلوسازی نامور با سال های طولانی کار در حوزه ساخت و تولید انواع تابلوها می توانند هر گونه درخواست شما مشتریان گرامی را برای داشتن هر نوع تابلویی از نوع حروف برجسته پاسخگو باشد.

• در زیر به معرفی برخی از انواع حروف برجسته که در شرکت تابلوسازی نامور تولید می شوند پرداخته ایم:
1. چنلیوم
2. وکیوم سه بعدی
3. استیل – فلز
4. سه بعدی
5. آلومینیوم رنگی
6. فانتزی با رنگهای خاص و زیبا
7. استیل

شماره های تماس با همکاران ما در تابلوسازی نامور

ارتباط با ما : 57996 

شماره تماس کارخانه : 44860911

به بالای صفحه بردن
×