چاپ بنر: یکی از راه ها و روش هایی که می توان پیام و اخبار را به مخاطبان مورد نظر انتقال داد استفاده از بنرها می باشد.

روی بنرها می توان علاوه بر متن ، تصاویر دلخواه را نیز قرار داد.عمده ترین کاربرد و استفاده ای که از بنرها می شود انجام تبلیغات مختلف روی آنها می باشد.

• چرا استفاده از بنرها طرفداران زیادی دارد؟

1. طراحی و چاپ بنرها هزینه زیادی را در بر ندارد.
2. طرح و نوشته دلخواه را می توان به سرعت روی بنرها چاپ کرد. مانند : طرح های فرهنگی ، مذهبی ، اجتماعی ، سیاسی ، کسب و کار و ....
3. جورواجوری بنرها نکته بسیار جالبی است که توانسته آن را با هر سلیقه ای هماهنگ کند.

• انواع بنرها کدامند؟

1. بنرهایی که برای تبلیغات استفاده می شوند.
2. پارچه نویس ها
3. بیلبوردهایی که داخل شهرها قرار می دهند.
4. بیلبوردهایی که برای کاربردهای خصوصی ساخته می شوند.

• چه فرقی بین بنر و فلکسی فیس وجود دارد؟

مردم عادی معمولا به سختی می توانند فرق بین بنرها و سایر تبلیغات از جمله فلکسی فیس ها را تشخیص دهند ، اما معمولا تفاوت زیادی با هم دارند. برخی از این تفاوت ها عبارتند از :
از فلکس فیس ها معمولا در ساخت تابلوهای فروشگاهی ، سر درب ِ مغازه ها ، تابلوی عابر پیاده و ... استفاده می کنند و آنچه مسلم است در همه این تابلوها از لامپ های مهتابی استفاده می شود.
در بازار ِ ایران برای خرید فلکسی فیس ها و بنرها دو جنس مختلف را می توان پیدا کرد. فلکسی فیس و بنر های کره ای و چینی می توانند انتخاب های ما باشند .
نور می تواند در فلکسی فیس ها از آنها گذر کند اما در بنرها چنین عملی اتفاق نمی افتد و برای آنکه بتوان روشنایی بنرها را تامین کرد باید نوری را از جلو به بنرها تاباند.
فلکسی فیس ها را معمولا کمی تیره تر نسبت به بنرها چاپ می کنند ، زیرا همانطور که قبلا نیز به آن اشاره شد ، نور از آنها عبور می کند و رنگ های چاپ شده را روشن تر و گاهی بی کیفیت نمایش خواهد داد.
ما در شرکت تابلو سازی نامور آمادگی آن را داریم که چاپ بنرها و تابلو فلکسی فیس های شما عزیزان را در همه ابعاد و حتی با عرض 5 متر بر عهده بگیریم. تمام چاپ بنرها و فلکسی های این شرکت دارای ضمانت 2 ساله برای مشتریان می باشد.
گروه تابلوسازی نامور مجهز به دستگاه چاپ بنر و فلکسی فیس ها در عرض های بالا ( 5 متری) است . دستگاه ما از جدیدترین امکانات و تکنولوژی های روز دنیا برخوردار است و تنها تعداد انگشت شماری ازشرکت تابلوسازی در کشورعزیزمان از این فناوری بهره مند هستند.

 


• برخی از خصوصیات دستگاه چاپ بنر ِعریض ، عبارتند از :
1. تعداد این دستگاه در کشور بسیار کم می باشد.
2. این دستگاه دارای اهرم های هیدرولیکی می باشد و این اهرم ها ، بنر را در تمام طول مدت چاپ ، ثابت و بدون حرکت نگه می دارند و بر کیفیت نهایی کار می افزایند.
3. قابلیت گرم کن ، قبل و حین چاپ بنر که تائیر بسیاری در کیفیت پایانی چاپ خواهد داشت.
4. خشکن این دستگاه دارای دو حالت است . فن و خشکن نوری که باعث خشک کردن هرچه سریع تر چاپ می شود.
5. دارای 8 هد کونیکا در 4 رنگ می باشد که جزو بهترین هِدهای موجود در بازار جهانی به شمار می رود.
6. قابلیت چاپ بر روی جنس های مختلف را دارد. از جمله : بنر، فلکس، مش، استیکر و ...

جهت تماس با همکاران نامور با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما : 57996 

شماره تماس کارخانه : 44860911

   09016332727

به بالای صفحه بردن
×