چاپ تصویر انتخاباتی به چه صورت است؟

لایت باکس کریستالی لایت باکس نمایشگاه
ژانویه 15, 2018
تبلیغات محیطی
تبلیغات محیطی چه تاثیری در فروش و شناخت کالاها دارد؟
ژانویه 30, 2018

چاپ تصویر انتخاباتی به چه صورت است؟

چاپ تصویر انتخاباتی

در تمام انتخابات در سراسر دنیا شاهد هستیم که نامزدها با روش های مختلف و متفاوتی سعی می کنند طرفداران بیشتری را برای خود دست و پا کنند تا بتوانند بالاترین امتیاز را از آن خود کنند.

یکی از روش های مهم و خوبی که کمک می کند مردم با نامزدهای مختلف بیشتر آشنا شوند ، استفاده نامزدها از، عکس ها و پوسترهای مختلفی است که در سطح شهر چسپانده می شود . امروزه رسانه های مختلف در زمان انتخاب نقش بسیار پررنگی ایفا می کنند . بعضی از این رسانه مانند :
• تلویزیون
• رادیو
• شبکه های اجتماعی
البته این رسانه ها باعث کم رنگ شدن تاثیر تبلیغات محیطی شده اند ولی هنوزهم مردم از پوسترها و عکس هایی که در کوچه و خیابان ها نصب می شوند بسیار تاثیر می گیرند. نصب پوستر، سابقه ای دیرینه دارد. با وجود اینکه سال های زیادی است که از تولد پوسترها گذشته است ، اما آنها همچنان توانسته اند خود را با شرایط جدید دنیا تغییر دهند و هنوز هم به عنوان بهترین گزینه برای تبلیغات انتخاب می شوند. در چند سال اخیر شهرداری ها ، برای نظم دادن به پروسه تبلیغات توسط نامزدها ، راه کارهای جدیدی را مطرح کردند آنها در سطح شهر مکان های خاصی را تعبیه کردند که نامزدها همگی در این مکان های خاص ، به انجام تبلیغات خیابانی خود با چاپ پوستر و بنرها بپردازند.
یکی از دلایل این مکان ها که از طرف شهرداری آماده شده، این است که مانع از شلوغی ، زشتی و آلودگی دیوارهای سایر نقاط شهر می شود و همچنین می توان این پوسترها را بعد از انتخابات به راحتی از این مکان های تعیین شده ، جدا کرده و نسبت به پاکسازی شهر اقدام کرد.
اگر در روزهای نزدیک انتخابات از کوچه ها و خیابان های اطراف شهر خود عبور کرده باشید، به طور حتم با پوسترها و عکس های تبلیغاتی بسیاری که شهر را احاطه کرده اند روبه رو شده اید. یکی دیگر از حسن های استفاده از پوستر توسط نامزدهای انتخاباتی این است که همه افراد می توانند از اطلاعات به طور یکسان استفاده کنند .
و حتی افرادی که بی سواد هستند و یا اینکه سن بالا دارند و استفاده از لوازم ارتباط جمعی برایشان مقدور نیست نیز مانند بقیه افراد جامعه می توانند با دیدن عکس نامزدها و تحقیق و بررسی روی آنها ، انتخاب عاقلانه تری را داشته باشند .
امروزه طراحی و چاپ پوستر و عکس ها به کاری بسیار حرفه ای تبدیل شده است . به طوریکه نشانه ها و نمادهایی که در طراحی هر پوستر و انتخاب نمادهایی که در آنها استفاده می شود بسیار دقیق و با جزییات می باشد. کشورعزیزمان ایران نیز دارای طراحان و گرافیست های بسیار حرفه ای می باشد. طراحان باتجربه و خلاق ایرانی ، به راحتی می توانند پوسترهایی بسیار تاثیرگذار را طراحی کنند.
این پوسترها حتی می توانند در سطح جهانی با آثار طراحان دیگر کشورها نیز به راحتی رقابت کنند. اما با توجه به داشتن چنین طراحان و گرافیست های بسیار حرفه ای در کشورمان ، متاسفانه در زمان انتخابات شاهد پوسترهای خاص ، متفاوت و جذاب نیستیم و پوسترهایی که در این دوران به چشم می خورند اکثرا از کیفیت قابل قبولی برخوردار نیستند.
در تمام پوسترهای انتخاباتی علاوه بر اینکه طراح ، عکاس و گرافیست به یک نظر مشترک راجع به عکس و طرح نهایی پوستر می رسند ، در انتها معمولا یک شعار تبلیغاتی را درون پوستر جای می دهند که این شعار معمولا توسط مردم تکرار می شود و باعث می شود در حافظه و یاد مردم باقی بماند و در هنگام رای دادن نامزد مورد نظر را با آن شعار و تصویر به یاد آورند.
شما عزیران برای طراحی و چاپ پوستر خود می توانید با شرکت تابلوسازی نامور تماس حاصل فرمایید و از خدمات حرفه ای این شرکت بهره مند شوید.
شماره های تماس:

ارتباط با ما : 57996 

شماره تماس کارخانه : 44860911

   09016332727