تابلو های تبلیغاتی اولین راه شناسایی و راهنمایی یک کسب و کار می باشند. صاحبان کسب و کار باید در انتخاب تابلوی تبلیغاتی مورد نظرشان دقت لازم را داشته باشند. یک تابلو تبلیغاتی اگر به صورت اصولی طراحی شود به خوبی می تواند مخاطبان و مشتریان زیادی را جذب کند. در بازاریابی شیوه های تبلیغاتی متفاوتی وجود دارد که رفته رفته به تنوع آنها افزوده می شود. صاحبان کسب و کار نیز سعی دارند با روش های تبلیغاتی متنوع به کسب و کار خود رونق ببخشند.

تابلو تبلیغاتی

یکی از مهمترین شیوه های تبلیغات استفاده از تابلو است. تابلو های تبلیغاتی می توانند ثابت و برای معرفی به کار روند یا می توانند متحرک به صورت استند یا پارچه نویس برای تبلیغات نمایشگاهی و ... طراحی شوند. در هر صورت طبق تحقیقات انجام شده تابلوهای تبلیغاتی از گذشته تا به امروز نقش پر رنگی در جذب مشتری و شناخته شدن کسب و کار داشته اند.

تابلو سازی

تابلوسازی نامور توانسته است در چندین سال گذشته نقش مهمی را در صنعت تابلو سازی ایفا نماید. طراحی انواع تابلوهای تبلیغاتی در تابلو سازی نامور به صورت آخرین شیوه های بازاریابی صورت می گیرد. طراحی تابلو ها در گذشته متفاوت تر از حال بوده است . توجه به اصول بازاریابی و تبلیغات در طراحی تابلو ها بسیار مهم می باشد زیرا هدف نهایی کارفرما از سفارش تابلوهای تبلیغاتی جذب مشتری بیشتر است.

مشتریان قبل از ورود به هر مکانی ابتدا تابلو مغازه یا شرکت و ... را می بیند، بدیهی است تابلو های گنگ و نامفهوم و قدیمی نمی توانند مشتری زیادی جذب کنند . با استفاده از تابلو های تبلیغاتی مدرن می توان جلوه ای دیگر به مغازه و کسب و کار داد. تابلوی تبلیغاتی به خوبی می توان ظاهری جذاب و متفاوت برای مغازه و شرکت و ... ایجاد نماید.

با استفاده از تابلو ها می توان جلوه ای ویژه به قسمت های ظاهری که بلا استفاده هستند بخشید. تابلو سازی نامور می تواند در طراحی تابلو ها از شعار های تبلیغاتی هر کسب و کار استفاده نماید. شیوه های طراحی تابلو ها با توجه به نوع کسب و کار متفاوت هستند. استفاده از صفات برتر یک کسب و کار در ساخت تابلوی تبلیغاتی به خوبی می تواند به جذب مشتری کمک نماید.

تابلوسازی

 

این روز ها برند های مختلف و معروف بیشترین بودجه اقتصادی خود را صرف شیوه های مختلف تبلیغاتی می کنند ، پس می توان فهمید در عصر جدید مهمترین نکته در موفقیت کسب و کار ، تبلیغات موثر است.

انواع تابلوهای قابل طراحی در تابلوسازی نامور به شرح زیر می باشد :

  • تابلو حروف برجسته
  • تابلو روان
  • تابلو فلکس
  • تابلو ترمو وود
  • تابلو کامپوزیت
  • لایت باکس

سازنده تابلو تبلیغاتی

شرکت تابلو سازی نامور علاوه بر ساخت تابلو خدمات طراحی و ساخت بنر-فلکس ، غرفه آرایی نمایشگاه و برند سازی نیز ارائه می دهد. آموزش ساخت تابلو از دیگر خدمات تابلونامور است.

به بالای صفحه بردن
×