یک کسب و کار برای آنکه به رونق برسد نیازمند شناخته شدن توسط مشتریان است . یکی از راه هایی که مردم یک شغل یا یک کسبو کار را شناسایی می کنند تابلوهای سر در مغازه ها می باشد. اولین کاری که هر مغازه در شروع کسب و کار خود باید انجام دهد ، نصب تابلو است. هر تابلو برای هر مغازه و یا شرکت مانند شناسنامه است . انتخاب و نصب تابلو در سال های اخیر برای بسیاری از کسبه مهم واقع شده است، در بحث بازاریابی نیز انتخاب تابلوی مناسب با طراحی زیبا برای پیشرفت بسیار مهم است. به بیانی دیگر می توان گفت نصب تابلو آسان ترین و ساده ترین راه برای جذب مشتری می باشد.

تابلو سازی

کارگاه تابلو سازی نامور با 15 سال سابقه درخشان در حوزه تابلوسازی توانسته با طراحی و ساخت نوین و زیبای انواع تابلو ، مشتریان بسیاری جذب نماید. تابلو ها انواع مختلفی دارند که در کارگاه تابلو سازی نامور اغلب آنها ساخته می شوند :
تابلوسازی

  • ساخت انواع تابلو لایت باکس ( کریستالی و آوت دور )
  • ساخت تابلو های کامپوزیت
  • طراحی و ساخت تابلوهای حروف برجسته (چنلیوم ، وکیوم های سه بعدی ، آلومینیومی ، استیل و ... )
  • ساخت تابلو های ترمووود
  • ساخت انواع تابلو فلکسی ( Front light و Back light)
  • ساخت تابلو روان و LED

تابلوسازی نامور علاوه بر ساخت و طراحی انواع تابلو خدمات دیگری از جمله ؛ غرفه آرایی نمایشگاه ، برندسازی ، چاپ بنر، استند تبلیغاتی و طراحی پوستری به مشتریان خود ارائه می دهد .

کارگاه تابلو سازی نامور با توجه به نوع کسب و کار و دیگر آیتم های مهم به طراحی تابلو می پردازد . در گذشته به دلیل تعداد اندک کارگاه های تابلوسازی و گران بودن قیمت تابلو ها ، صاحبان کسب و کار ترجیح می دادند خدمات خود را با استفاده از بنر و پارچه نویس ها معرفی نمایند . امروزه این راه ها منسوخ شده اند و متقاضیان ساخت تابلو در صدد این هستند که تابلو های منحصر به فرد و زیبایی داشته باشند.
کارگاه تابلو سازی

نصب تابلو بر سر در مغازه یا شرکت یا هر مکان دیگری یکی از راه های معرفی کسب و کار می باشد. پس برای ساخت و طراحی تابلو های مختلف باید دقت لازم را داشت. شما می توانید برای ساخت انواع تابلو به کارگاه تابلوسازی نامور مراجعه نمایید . ساخت انواع تابلو در تابلو سازی نامور با توجه به آخرین تکنیک های روز دنیا توسط افراد مجرب صورت می گیرد.

تجربه نشان داده است طراحی زیبای تابلو های تبلیغاتی تاثیر زیادی بر جذب مشتری خواهد داشت. برای داشتن تابلوی زیبا و منحصر به فرد می توانید با ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

به بالای صفحه بردن
×